top of page

БФ Побач перемогу разом з Keenethics на шляху до відновлення зору воїнам ЗСУ




Друзі, раді поділитися важливою новиною з вами. Недавно ми познайомилися з вражаючою командою веброзробників Keenethics. Вони відзначали своє 8-річчя і цю подію вирішили зробити не просто святкуванням, але і благодійним заходом – аукціоном для збору коштів на допомогу Збройним Силам України.


Ми вдячні за те, що наш фонд "Побач перемогу" став одним із чотирьох обранців, кому Keenethics передали частину зібраних коштів.


41 325 грн - це ваш внесок у рятування зору військовослужбовців!


Ці кошти вже стали безкоштовними діагностиками зору (40) для наших військових, які мужньо захищають нашу країну в найтяжчих боях. Ваші донати допомагають нам забезпечити необхідні обстеження та процедури військовим, чий зір погіршився від контузій, бойових стресів та поранень.


Разом ми зберігаємо зір і надаємо надію!


Це не просто сума на рахунку. Це кілька десятків життів, які змінюються завдяки нашій співпраці. Ваші донати дарують можливість своєчасного обстеження і збереження зору для тих, хто стоїть на захисті нашої свободи. Долучайтеся до перемоги!


Як ви можете підтримати нас:

Ми запрошуємо вас стати частиною перемоги. Ваш добровільний внесок допомагає продовжувати нашу місію та змінювати життя наших воїнів на краще. Долучіться та робімо разом більше добра.


Вдячні Keenethics за відданість, а вам - за підтримку!


Нехай ця історія буде прикладом того, як спільні зусилля можуть змінювати світ. Дякуємо Keenethics за важливий крок у напрямку покращення нашої країни а вам, наші дорогі читачі, за те, що ви разом з нами.


Разом можемо більше!

Тут для бажаючих приєднатись посилання на монобанку: https://send.monobank.ua/jar/6pzZ74F9ta




З повагою,

команда Побач Перемогу


Контактна інформація:

м. Київ,вул. Глибочицька 17, пошт.ін.: 04052

тел.: +38 095 741 29 18


Банківські реквізити:

БО "Благодійний Фонд Побач Перемогу"

UA063052990000026004036234504

Код одержувача: 44812329

АТ КБ «ПриватБанк»

20 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page