top of page

Замість "туману" в очах - чіткість і технологічністьВійськовослужбовець Микола Гордієнко вперше звернувся до нас у вересні 2022 р: “перед очами туман”. За два місяці до цього Микола потрапив під обстріл в Покровську (Донеччина), отримав важку контузію, і його зір різко впав. Уявіть, ви раптом не бачите величезні труби підприємства “на території”


В діагнозі військового - ускладнена катаракта. Лікарі “Нового зору” провели факоемульсіфікацію з імплантацією кришталика. І хоча зник “туман”, а гострота зору з 0,1% на обох очах зросла до 0,4% на правому оці і до 0,5% на лівому, цього мало для того, щоб бачити далеко і чітко!


Тому починається кількамісячне очікування (Микола проводить його на фронті): спеціально для пацієнта виготовляється додаткова пара лінз. Вони враховують анатомію ока та імплантуються поверх кришталиків. Ще пара операцій, і військовий бачить 8 рядок з 10 (0,8% на кожному оці) 🔥


Післяопераційне відновлення йде добре, Микола жартує: “Наступним етапом таких технологій, ймовірно, вже буде імплантація тепловізора 😄”


Вдячні ТОВ “ДП” Техномед Україна за виготовлення та надання лінз AddOn для військового.


Фонд “Побач перемогу” отримує все більше запитів від військових на лікування зору. Операції складні і вартісні, але ми намагаємось покривати витрати на лікування, щоб військові знову отримали шанс бачити!

11 переглядів0 коментарів

コメント


bottom of page